LPG endermologia – sposób na pozbycie się uporczywego tłuszczu bez użycia skalpela

Wiele osób zmaga się z różnymi niedoskonałościami wyglądu swojego ciała, sporo z nich można zniwelować odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną, są jednak również takie, które nie odpuszczają mimo długotrwałych wysiłków i starań. W takich przypadkach pomóc mogą nowoczesne metody kosmetyczne.

Uporczywy tłuszcz – co zrobić, jeśli dieta i ćwiczenia są nieskuteczne

Jędrne ciało bez cellulitu jest oznaką zdrowia i jednym z wyznaczników atrakcyjności, do której dąży wiele osób. Na wygląd naszego ciała wpływa wiele czynników, takich jak na przykład wiek czy uwarunkowania genetyczne, na które nie mamy wpływu. Są jednak również takie zmienne, na które każdy z nas ma wpływ, zaliczyć do nich możemy odpowiednią dietę, bogatą w nieprzetworzone, zdrowe produkty oraz regularną aktywność fizyczną.Jednak często zdarza się, że pomimo diety i ćwiczeń, nasze ciało dalej nie wygląda atrakcyjnie. Cellulit, obrzęki i dodatkowe, składające się z tłuszczu, centymetry w obwodach to problemy z którymi możemy poradzić sobie dzięki nowoczesnym metodom kosmetologicznym, a jedną z nich jest LPG Endermologia.

Co możemy osiągnąć dzięki zabiegom endermologii?

Endermologia nazywa jest również masażem próżniowym, ponieważ wykorzystuje zjawisko podciśnienia przy masowaniu fałd skóry. Ten specyficzny rodzaj masażu wykonywany jest za pomocą specjalnej głowicy, która sprawia że poprawia się krążenie i zostaje pobudzony metabolizm w komórkach skóry. Po zabiegach endermologii można zauważyć znaczną redukcję cellulitu i obrzęków, ale jest on też bardzo skuteczny w pozbywaniu się opornego, nie dającego się usunąć ćwiczeniami tłuszczu. Obwody ud, talii czy brzucha mogą zmniejszyć się nawet o kilka centymetrów za sprawą pobudzenia metabolizmiu i rozbicia komórek tłuszczowych.

Czy LPG endermologia jest zabiegiem trwałym?

Endermologia jest zabiegiem, który cechuje nieinwazyjność i brak bólu, a trwałość jego efektów zależy w dużej mierze od naszego postępowania. Zawsze należy stosować się do zaleceń wykonującego zabiegi, co do ich ilości i częstotliwości wykonywania. Pozwoli to na osiągnięcie najlepszych wyników, dzięki dobraniu programu do potrzeb naszego ciała.Trwałość efektów masażu próżniowego zależy również od trybu naszego życia, diety i aktywności fizycznej. Zaleca się dietę o niskiej ilości soli, dobre nawodnienie organizmu i dopasowaną aktywność fizyczną, by maksymalnie długo cieszyć się efektami zabiegów.