Wanna ogrodowa SPA – wyjątkowy relaks w Twoim ogrodzie!

Uwielbiasz zabiegi SPA? Teraz możesz korzystać z nich również we własnym ogrodzie. Nowoczesne wanny ogrodowe SPA zapewniają wspaniały relaks i mogą być użytkowane przez cały rok!

Zalety zakupu wanny ogrodowej SPA

Zamontowanie wanny SPA w swoim ogrodzie związane jest z wieloma korzyściami. Dlaczego warto zdecydować się na jej zakup?

Za pomocą ogrodowego SPA można prowadzić hydromasaż, czyli masaż wodny. Wanna wyposażona w różnorodne dysze wodne i powietrzne jest w stanie skutecznie masować całe ciało, zapewniając wyjątkowy relaks i wpływając pozytywnie na zdrowie. Korzystanie z ogrodowego SPA może zmniejszyć bóle mięśni, stawów, wspierać metabolizm oraz poprawić wygląd skóry.

Ponadto wanna ogrodowa SPA to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu z najbliższymi oraz ze znajomymi, ponieważ zapewnia dużo dobrej zabawy.

Wanny ogrodowe SPA – funkcje

Nowoczesne wanny ogrodowe z hydromasażem oferują dostęp do szerokiej gamy funkcji i rozwiązań, dzięki czemu korzystanie z nich jest bardzo wygodne.

Ogrodowe SPA może zaprezentować szereg funkcji masażu, które można dobrać do swoich potrzeb. Istnieje możliwość masażu całego ciała albo poszczególnych grup mięśniowych.

Ponadto wanny mogą zaoferować funkcję pielęgnacji wody. Polega ona na jej oczyszczaniu i uzdatnianiu, dzięki czemu pozwala na cieszenie się relaksem w czystej i świeżej wodzie przy minimalnym wysiłku.

Całoroczna wanna ogrodowa z hydromasażem

Doskonałym wyborem może być także całoroczna wanna ogrodowa SPA. Jest to wanna wyposażona w grzałki podgrzewające wodę i utrzymująca ją w odpowiedniej temperaturze. Dodatkowo tego typu wanny są solidnie izolowane, aby nie dopuszczać do szybkiej ucieczki ciepła.

Całoroczna wanna SPA do ogrodu jest doskonałą alternatywą dla basenu, ponieważ z basenu można korzystać tylko przez ograniczony czas. Z kolei ogrodowe SPA z podgrzewaną wodą zapewnia wyjątkowy relaks niezależnie od pory roku.

Ceny wanien ogrodowych SPA

Koszt zakupu wanny ogrodowej SPA jest związany przede wszystkim z jej wielkością i funkcjami.

Ceny rozpoczynają się od około 20 000 zł, natomiast większe wanny wyposażone w zaawansowane funkcje to wydatek ponad 60 000 zł.

Dokładne ceny różnych modeli można sprawdzić w sklepach oferujących wyposażenie SPA.

Wanna ogrodowa SPA dostępna jest w ofercie beautysystem.pl.