suknie ślubne

Sposoby na kupienie taniej sukni ślubnej

Nie każdy chce brać kredyt na dziesięć lat tylko po to, by zorganizować huczne wesele. Wiele osób podchodzi do tego racjonalnie i, choć nie rezygnuje ze swoich marzeń o pięknym ślubie, szuka tańszych zamienników i tnie koszty. Dużym problemem zazwyczaj jest zakup sukni, bo wydanie kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu tysięcy na suknię, którą założy się raz, nie jest opłacalne, jakkolwiek by na to nie patrzeć.

Tanie suknie ślubne Trójmiasto

Oszczędzić na sukni można kupując ją po prostu w mniej znanym salonie. „Przemysł ślubny” jest tak duży, że w każdym mieście można znaleźć przynajmniej dwa lub trzy salony mody ślubnej. Warto skorzystać z tego wyboru i zamiast iść do najdroższej i najbardziej znanej mekki wszystkich panien młodych, wybrać nieco skromniejszy salon sukien ślubnych. W takim temacie jak suknie ślubne Trójmiasto nie jest gorsze od innych miejscowości, a bliskość trzech dość rozwiniętych miast sprzyja zwiększonym szansom na znalezienie odpowiedniego miejsca na zakup idealnej, taniej sukni ślubnej.
Wybrawszy sklep, który odpowiada wyznaczonym przez pannę młodą kryteriom, warto zaczekać na wyprzedaże. Lato i wczesna jesień to idealny czas, jeśli chodzi o tańsze suknie ślubne. Trójmiasto nie jest tu wyjątkiem, niemal każdy salon mody ślubnej zastępuje wtedy starą kolekcję nową i obniżą ceny sukien z poprzednich sezonów.

Komisy sukien ślubnych

Nie warto wzdrygać się też przed zakupem używanej sukni ślubnej. Te stroje też nie należą do najtańszych, ale pozwalają wybrać suknie dowolnej jakości i w każdym możliwym stylu, a jednocześnie nie obciążyć za bardzo swojego budżetu. Za używaną suknię zazwyczaj i tak trzeba zapłacić powyżej tysiąca złotych, ale w tej cenie zawiera się najczęściej dobry materiał, z którego uszyta jest suknia i solidne wykonanie. Na to nie można liczyć kupując nową suknię w salonie za dwa lub nawet dwa i pół tysiąca. Używane suknie ślubne zaczynają być coraz częstszym wyborem panien młodych, bo rozkwitła ich sprzedaż na stronach internetowych.

Tanie suknie ślubne – stroje szyte na miarę

Innym sposobem na obniżenie kosztów zakupu sukni ślubnej jest zlecenie krawcowej uszycie stroju na ślub od początku do końca. Poza oszczędnością, to rozwiązanie ma mnóstwo innych zalet. Po pierwsze, suknia będzie jedyna w swoim rodzaju. Po drugie, będzie idealnie dopasowana do sylwetki panny młodej, do jej atutów i ewentualnych niedoskonałości figury. Po trzecie, każda kobieta może zażyczyć sobie, czego tylko chce i nie musi martwić się tym, że dół sukni podoba jej się bardziej niż góra lub odwrotnie. Słowem, warto spróbować.

Źródło: http://www.agnesfashiongroup.pl/