Lakiery hybrydowe – piękne paznokcie na co dzień

Nowoczesna stylistyka paznokci nierozerwalnie wiąże się z perfekcyjnie wykonanym manicure. Idealnie gładkie, błyszczące i pomalowane na atrakcyjny i przykuwający uwagę kolor to standard współczesnej kobiety. Lakiery hybrydowe doskonale spełniają wszystkie oczekiwania i stają się jednymi z najpopularniejszych.

Hybryda – perfekcja połączeń

Hipoalergiczne lakiery hybrydowe łączą w sobie funkcje żelu i lakieru. Polimerowa struktura jest odporna na odpryski i zmatowienie pomimo wykonywania codziennych czynności — niestraszne im więc jest nawet intensywne sprzątanie. Profesjonalnie wykonany manicure przy użyciu lakierów hybrydowych utrzymuje się na paznokciach do 3 tygodni, pozwalając zapomnieć o częstym ich malowaniu. Bezspornie, by lakiery hybrydowe spełniały swoje podstawowe zadania, wymagają właściwego przygotowania płytki paznokcia oraz utwardzenia lampą UV lub LED.

Przed przystąpieniem do malowania paznokcie muszą zostać odpowiednio przygotowane. Manicurzystka nadaje im właściwy kształt i matowi ich powierzchnię, na którą zostaje nałożony utwardzalny podkład. Kolejno przystępuje się do podwójnego malowania lakierami hybrydowymi i ponownego utwardzenia warstwy. Na koniec zostaje nałożony toner mający na celu dodatkowe utwardzenie powierzchni i zabezpieczenie jej przed uszkodzeniami.

Lakiery hybrydowe — nowa odsłona manicure

Po lakiery hybrydowe sięgają kobiety wymagające i oczekujące szybkich oraz trwałych efektów. Nienaganność manicure wykonanego lakierami hybrydowymi jest wystarczającym powodem, dla którego odstępuje się od tradycyjnego, nietrwałego malowania paznokci. Warto także podkreślić, że w ogólnym rozrachunku hybrydy są łagodniejsze dla portfela, a także oszczędzają czas.

Wartą uwagi kwestią jest sam demakijaż paznokci, który musi zostać wykonany przez specjalistkę. Domowe próby mogą skończyć się co najmniej fiaskiem, a nawet uszkodzeniem płytki paznokcia. Do usunięcia lakierów hybrydowych potrzebny jest profesjonalny płyn z właściwą zawartością acetonu, który musi pozostawać na paznokciach kilkanaście minut. Intensywne ścieranie nie jest tutaj absolutnie wskazane.

Wybierz nowoczesny manicure

Mając do wyboru tradycyjne lakiery do paznokci, które nie grzeszą trwałością i lakiery hybrydowe zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są te drugie. To dzięki nim możliwe jest utrzymanie doskonałego wyglądu paznokci przez kilka tygodni, wykonanie fantazyjnej stylizacji, a także ich oczywista ochrona.

Lakiery hybrydowe kupisz nachiodo.pl