Lampa LED do paznokci – gdzie kupić sprzęt do manicure hybrydowego?

Manicure hybrydowy od kiedy pojawił się w ofercie gabinetów kosmetycznych zyskał grono zwolenniczek. Nic dziwnego – nie ma sobie równych, jeśli chodzi o trwałość. Paznokcie prezentują się świetnie przez wiele tygodni, nie odpryskują ani nie odbarwiają. Co więcej hybrydy można wykonać samodzielnie – wystarczy zaopatrzyć się w lampę LED do paznokci.

Jakie są największe zalety manicure hybrydowego?

Każda kobieta marzy o pięknych, zadbanych dłoniach. Pomalowane paznokcie nie tylko dobrze się prezentują, ale też skutecznie dodają pewności siebie. Podkreślają kobiecość i dodają uroku. Niestety, tradycyjne lakiery szybko odpryskują – są mało odporne na działanie wody oraz urazy mechaniczne.
Idealną alternatywną dla drogeryjnych lakierów są specjalistyczne lakiery hybrydowe. Manicure hybrydowy jest utrwalany lampą LED, przez co nie ma sobie równych, jeśli chodzi o trwałość. Kolor utrzymuje się na paznokciach przez kilka tygodni, nie odbarwia ani nie schodzi w wyniku np. kontaktu z wilgocią. To najlepszy sposób na piękne dłonie na długi czas.

Lampa LED do paznokci, czyli manicure hybrydowy w domu

Manicure hybrydowy oferuje większość gabinetów kosmetycznych. To punkt w ofercie, który wzbudza największe zainteresowanie. Kosmetyczki oferują profesjonalne malowanie w szerokiej palecie barw, a także stylowe wzorki i zdobienia.
Hybrydy można jednak wykonać także w domu. Cały proces nie różni się tak bardzo od malowania tradycyjnym lakierem. Wystarczy po nałożeniu specjalnego, światłoczułego lakieru utrwalić go lampą. W tym celu niezbędna będzie profesjonalna lampa LED do paznokci, która wydziela promieniowanie o odpowiednim natężeniu. Światło powoduje twardnienie lakieru – w efekcie paznokcie są odporne na zarysowania i odpryskiwanie.

Gdzie kupić lampę LED do paznokci?

Żeby wykonać profesjonalny manicure, trzeba zaopatrzyć się w sprzęt do hybryd. Wiele firm oferuje gotowe zestawy startowe, które zawierają wszystkie niezbędne akcesoria, w tym najważniejszy, jakim bez wątpienia jest lampa LED do paznokci.
Wybierając urządzenia do manicure hybrydowego, najlepiej stawiać na renomowane marki, a zakupy robić w sklepach specjalizujących się w tego rodzaju produktach. Lampy LED do paznokci kupić można zarówno stacjonarnie, jak i online – w internecie często w niższej cenie, wybierając z wielu produktów.

Lakier hybrydowy kupić można na Chiodo.pl