Liposukcja to zabieg cieszący się coraz większym zainteresowaniem

Coraz więcej osób przywiązuje uwagę do swojego wyglądu. Kiedyś zwracali na to uwagę głównie ludzie młodzi i kobiety. Teraz obserwuje się to także u ludzi w średnim wieku. I dotyczy to także mężczyzn. Przywiązujemy uwagę do tego jak i w co się ubieramy a także do swojej sylwetki, figury, fryzury. Ludzie odbierają nas tak jak nas widzą, dlatego nasz wygląd zewnętrzny odgrywa bardzo dużą rolę. Wizytówką każdego człowieka jest twarz. Kobiety szczególnie przywiązują uwagę do swojej twarzy i w nią inwestują. Używają dobrych markowych kosmetyków, takich jak różnego rodzaju kremy odżywcze, nawilżające, dobre kosmetyki do makijażu. Korzystają z usług kosmetyczek. Te z zasobniejszym portfelem czasami decydują się na usunięcie nadmiaru tłuszczu ze swoich policzków, czyli z liposukcji policzków.

Czym jest liposukcja policzków.

Jest to zabieg usunięcia tłuszczu z policzków, dzięki któremu uzyskujemy poprawienie kształtu twarzy. Liposukcja policzków nadaje także twarzy młodszy wygląd. Zabieg liposukcji policzków wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym przez chirurga w profesjonalnie wyposażonym gabinecie.
Nadmiar tłuszczu możemy usunąć nie tylko z twarzy, ale także z innych części naszego ciała. Atutem pięknej kobiety są także zgrabne i szczupłe nogi. Możemy poddać liposukcji nasze uda czy łydki. Odsysanie nadmiaru tłuszczu określonych partii powoduje piękne wymodelowanie naszego ciała. Zabieg liposukcji łydek trwa od pół godziny do maksymalnie 2 godzin. Rekonwalescencja po zabiegu trwa do kilku dni. Nie jest to zbyt skomplikowany zabieg, ale przed jego wykonaniem należy poddać się konsultacji lekarskiej.

Liposukcja łydek cena

Cena zabiegu zależy od ilości usuniętego tłuszczu. Waha się od około dwóch do siedmiu tysięcy złotych, w zależności od gabinetu.

Liposukcja ud

Odsysanie nadmiaru tłuszczu z ud polega na wykonaniu niewielkich nacięć na udach i wprowadzeniu cienkich rurek, przez które rozbija się złogi i odsysa tłuszcz. Zabieg liposukcji ud trwa kilka godzin.

Liposukcja ud cennik

Usunięcie tłuszczu z ud jest zabiegiem drogim. Cena kształtuje się od pięciu do nawet dziesięciu tysięcy złotych. Do tego należy doliczyć jeszcze cenę konsultacji. Liposukcję ud można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym lub w znieczuleniu ogólnym. Przed poddaniem się zabiegom liposukcji, bez względu na to której partii naszego ciała dotyczy, trzeba zawsze rozważyć wszystkie plusy i minusy a także sprawdzić czy nie posiadamy żadnych przeciwwskazań do tego typu zabiegów.