Wyjątkowe perfumy Julii

Piękna kobieta reklamuje piękne perfumy o niezwykłym aromacie. Mowa oczywiście o doskonałych perfumach Lancome La Vie est Belle, których twarzą jest Julia Roberts. Dlaczego odniosły one taki sukces wśród pań, choć do tanich nie należą?

Lancome – marka dla znawców

Marka Lancome od wielu lat proponuje doskonale skomponowane zapachy dla pań i panów. Serie perfum i wód toaletowych cieszą się zasłużoną popularnością wśród wyrafinowanych odbiorców, którzy preferują ciekawe, bogate, ale nie duszące aromaty. W ostatnich latach prawdziwym przebojem stała się linia zapachowa La Vie est Belle. Pojawiło się już kilka jej wersji. Twarzą wszystkich jest piękna i utalentowana aktorka Julia Roberts. Dlatego wiele osób używa obrazowego określenia julia roberts perfumy, łącząc piękno kobiety i perfum w jedno.Na pewno do popularności perfum przyczyniły się przepiękne reklamy, zrobione z ogromnym smakiem. Uśmiechająca się swoim cudownych uśmiechem Julia Roberts sprawia, że każdy widz też zaczyna się uśmiechać. Bez żadnego powodu. Po prostu ze zwykłej radości.

Nikt nie pozostaje obojętny wobec Julii

Nie można się dziwić, że perfumy reklamowane przez znaną aktorkę są coraz popularniejsze. Urok pięknej i utalentowanej kobiety idzie w parze z czarem radosnych nut perfum. To połączenie budzi tylko pozytywne skojarzenia, zachęcając do czerpania radości z życia i do uśmiechu. Perfumy Julii Roberts można śmiało nazwać hołdem perfumiarzy dla tej wspaniałej aktorki.Kwiatowo-owocowa kompozycja z nutami waniliowo-drzewnymi rozbudza chęć do życia. Daje jednocześnie pewność siebie połączoną z delikatnością i optymizmem. Nic dziwnego, że najchętniej sięgają po nie optymistki, które pełnymi garściami czerpią radość z życia. Są one pełne radości i dumy ze swojej kobiecości, pełne energii przez cały dzień.

Urokliwe zapachy Julia Roberts perfumy

Co najbardziej przyciąga panie do perfum La Vie est Belle? W zależności od ich odmiany, są one bardziej lub mniej kwiatowe, ale wszystkie charakteryzują się delikatnością połączoną w idealnych sposób z wyrazistością.Na początku w perfumach pojawia się oryginalna nuta głowy o aromacie dojrzałej gruszki i czarnej porzeczki. Potem pojawia się wyraźnie kwiatowa nuta serca. Harmonijnie współgrają zapachy irysa, kwiatu pomarańczy, orientalnego jaśminu i róży damasceńskiej. Na koniec w nucie bazy można poczuć drzewo kaszmirowe, fasolkę tonka, wanilię i praliny.Te dwa ostatnie zapachy sprawiają, że La Vie Est Belle uważa się także za perfumy gourmand, czyli inspirowane aromatem słodyczy.