Sposób na piękne dłonie

Zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety. To element wizerunku współczesnej pani. Kobiety z reguły dbają o swoje dłonie, regularnie malują paznokcie lub chodzą na manicure do salonu. Modne są między innymi lakiery hybrydowe, które gwarantują bardzo dobre krycie i piękny nasycony kolor przez co najmniej dwa tygodnie. Co więcej można zrobić jeszcze dla swoich dłoni?

Domowe SPA dla Twoich dłoni

Od czasu do czasu warto trochę rozpieścić swoje dłonie i zafundować im domowe SPA. Można między innymi wykonać delikatny peeling, który złuszcza martwy naskórek, wygładza dłonie. Taki peeling można wykonać chociażby cukru lub soli, może to być zatem kosmetyk wykonany w domu.

Potem dobrze jest nałożyć dobrą maskę do dłoni, które odżywi skórę i sprawi, że dłonie będą idealnie miękkie i gładkie. Można stosować gotowe maski w postaci rękawiczek do założenia na określony czas. Można też nałożyć grubszą warstwę kremu i założyć zwykłe bawełniane rękawiczki. Pod wpływem ciepła, drogocenne składniki kosmetyków będą głębiej wnikały w skórę.

Piękny manikiur i lakiery hybrydowe

Gdy już odpowiednio zadba się o skórę dłoni, można zrobić krok dalej i zadbać o paznokcie. Od dawna w trendach są lakiery hybrydowe. Wcześniej kobiety chodziły na manicure do salonu, a dzisiaj coraz więcej kobiet robi sobie paznokcie w domu we własnym zakresie. Wystarczy kupić lakiery hybrydowe oraz kilka innych akcesoriów, w tym również lampę, aby rozpocząć praktykowanie robienia manicure we własnym domu.

Jakie są obecnie modne kolory manicure? Tak naprawdę lakiery hybrydowe popularnych marek można kupić w bardzo wielu różnych kolorach. Jak zawsze modne są różnego rodzaju odcienie neutralne, dzięki którym można wykonać piękny manikiur francuski.

Krem do rąk

Zadbana skóra dłoni i piękne paznokcie to już prawie sukces. Taki stan rzeczy trzeba jednak utrzymać. Aby skóra dłoni nie wysuszyła się na przykład pod wpływem chłodu czy zimnego wiatru, warto regularnie używać dobrego kremu do rąk. Można też kupić sobie serum do rąk i używać go na zmianę ze zwykłym kremem. To działa wręcz perfekcyjnie na skórę dłoni. Ręce należy kremować nawet kilkanaście razy na dobę. Tylko w ten sposób można zachować dobre nawilżenie i natłuszczenie skóry dłoni.

Lakiery hybrydowe znajdziesz w ofercie Chiodo.pl