Jaki zabieg wykonać w klinice medycyny estetycznej?

Klinika medycyny estetycznej Katowice to miejsce, w którym można wykonać bardzo zróżnicowane zabiegi. Wśród nich można przede wszystkim wyróżnić wolumetrię twarzy, a także lifting termiczny.

Wolumetria twarzy

Gabinet kosmetyczny Katowice posiada w swojej ofercie bardzo zróżnicowane rodzaje zabiegów. Wśród nich można przede wszystkim wyróżnić wolumetrię twarzy przy pomocy kwasu hialuronowego, która jest bardzo efektywnym i skutecznym zabiegiem. Dzięki tego rodzaju zabiegom można w fantastyczny sposób wymodelować kształt swojej twarzy oraz sprawić, że skóra twarzy stanie się dużo bardziej jędrna oraz sprężysta. W bardzo dobry sposób podczas zabiegu można uwypuklić kości policzkowe, zmniejszyć bruzdy nosowo-wargowe, a także podnieść opadające kąciki ust. Efekty wykonanej wolumetrii twarzy są widoczne od razu, dlatego zabieg ten cieszy się bardzo dużą popularnością wśród wielu osób. Jednak warto go co jakiś czas powtarzać dla utrzymania najbardziej optymalnych efektów. Może to być na przykład raz na rok. Zabiegi tego rodzaju są bardzo polecane wszystkim osobom, które pragną zmienić kształt swojej twarzy, a także nadać mu jeszcze bardziej efektywnego wyglądu. Dlatego medycyna estetyczna katowice to bardzo dobry wybór.

Lifting termiczny

Klinika medycyny estetycznej Katowice oferuje także takie zabiegi jak lifting termiczny. Do tego celu wykorzystywane jest specjalne urządzenie, które emituje promienie podczerwone. Dzięki temu głębokie warstwy skóry są w odpowiedni sposób nagrzewane, a włókna kolagenowe odpowiednio obkurczone. Sprawia to, że skóra nabiera bardziej zdrowego wyglądu i jest odpowiednio nawilżona, a także odżywiona. Zabieg również sprawia, że staje się jędrniejsza oraz bardziej gładka, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla każdego, kto zmaga się z wszelkiego rodzaju problemami na twarzy. Gabinet kosmetyczny Katowice wykonuje wszystkie zabiegi w pełni profesjonalnie, dlatego nie należy się martwić o ich negatywne konsekwencje. Wszystkie zabiegi są wykonywane w pełni bezpiecznie i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Medycyna estetyczna Katowice to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które pragną poddać się tego rodzaju zabiegom na twarz, a także na inne części ciała.