Jak przebiega zabieg fotoodmładzania?

Jeszcze paręnaście lat temu zabiegi odmładzające były jedynie dla nielicznych, których było na to stać. Obecnie zabiegi są znacznie tańsze i dostępniejsze ze względu na dużą ilość salonów i gabinetów medycyny estetycznej. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszy się zabieg fotoodmładzania. Na czym on polega? Kto powinien z niego skorzystać?

Na czym polega fotoodmładzanie?

Każdy pragnie, by jego skóra była jędrna, promienna i pozbawiona zmarszczek. Niestety ciężko jest osiągnąć taki wygląd bez pomocy medycyny estetycznej.

Fotoodmładzanie Katowice to mało inwazyjny i niezwykle skuteczny zabieg, który wykonuje się przy użyciu lasera. Wiązka światła powoduje, że skóra się nagrzewa, co zwiększa produkcję kolagenu i powoduje naprawę mikrowłókien. Efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. Dla uzyskania lepszego rezultatu najlepiej zapisać się na trzy do pięciu serii.

Komu polecany jest zabieg fotoodmładzania?

Każdy, kto chce wyglądać młodziej i promienniej, powinien poddać się zabiegowi fotoodmładzania. Dzięki temu skóra odzyskuje dawny blask, staje się dużo bardziej sprężysta.

Fotoodmładzanie Katowice polecane jest zarówno paniom, jak i panom, którzy chcą spłycić zmarszczki i pozbyć się przebarwień. Dzięki temu zabiegowi można skutecznie pozbyć się pajączków na skórze i plam powstałych po opalaniu. Rozszerzone naczynka się zamykają, a pory zwężają. Twarz wygląda o kilka lat młodziej.

Dlaczego warto skorzystać z fotoodmładzania?

Zabieg przy użyciu lasera jest bezpiecznym zabiegiem. Oczywiście są przeciwwskazania, takie jak na przykład ciąża czy cukrzyca. Z racji tego, że jest to mało inwazyjny zabieg, to nie jest konieczna rekonwalescencja.

Skóra wygląda promienniej, a więc i samopoczucie jest lepsze. Z zabiegu powinny skorzystać wszystkie osoby, które chcą podnieść swoją samoocenę. Już po pierwszej wizycie widoczne są efekty. Jedynie należy unikać promieniowania słonecznego, a więc przyda się krem z wysokim filtrem UV.