Endermologia-ciężkie działo pancerne, które lekarze wytaczają przeciwko cellulitowi

Wroga trzeba dobrze poznać, zanim przystąpi się do ataku. Zasada ta obowiązuje również w medycynie, a wtóruje jej endermologia Katowice i tutejsze kliniki wiedzą jak przebiegłym przeciwnikiem, jest cellulit. Dlatego długo się przygotowują do jego usunięcia i robią wszystko, by już nie wrócił.

Endermologia- jak wygląda zabieg?

Zabieg sterowany jest komputerowo. Przy czym pacjentka musi założyć specjalny kombinezon przed jego rozpoczęciem. Jest to warunek konieczny. Sam zabieg polega na tym, że terapeuta prowadząc głowice ,powoduje przy pomocy podciśnienia powstanie fałdy skórnej. Następnie jest ona rolowana od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą rolek. W ten sposób pobudza się tkankę łączną, a cellulit zostaje zneutralizowany.

Dzieje się tak, ponieważ zabieg endermologii oddziałuje na głębokie warstwy skóry. One jak wiadomo, są oporne na wszelkie modyfikacje i kombinacje. Nie da się je łatwo zmobilizować do wytężonej pracy. Lekarze o tym wiedzą i dlatego tak aprobowana jest przez nich endermologia Katowice nieraz widziały dramat kobiet, które zmagały się z cellulitem całe życie i tę batalie niestety przegrywały.

Korzyści płynące z endermologii

Po pierwsze metoda ta oczyszcza skórę i cały organizm z toksyn. Po drugie zwalcza nadmiar tkanki tłuszczowej i pozwala wymodelować tylko te miejsca na ciele, które naprawdę tego wymagają. Po trzecie zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny, więc jest zbyteczna długa rekonwalescencja po nim. Po czwarte pozbycie się cellulitu wprawia pacjentki w lepszy nastrój i podwyższa radykalnie ich samoocenę. Skutkiem tego jest, że przestaje im się źle kojarzyć endermologia Opinie o niej są jak najbardziej pozytywne i płyną prosto z serca.

Endermologia opinie lekarzy

Z perspektywy fachowców endermologia to po prostu zabieg kosmetyczny, a nie lek na wszystkie mankamenty cielesne czy też forma terapii. To, że jest skuteczna to wynik pracy lekarzy i sprzętu medycznego. Nie oznacza to, że jej rezultaty będą wieczne. Endermologie trzeba co jakiś czas powtarzać, bo inaczej pomarańczowa skórka, jaką jest cellulit- ulegnie odnowieniu. Lekarze nie mają co do tego złudzeń i dobrze wiedzą, że czasu nie można powstrzymać, a jedynie opóźnić efekty jego działalności. Cellulit pozostawiony bez żadnej kontroli i odpowiedniej czujności będzie wracał jak bumerang. Na to nie chce pozwolić żadna kobieta.