Depilacja bikini dla każdego

Depilacja bikini z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Dotyczy to zarówno pań, jak i panów. Warto nadmienić, że do dyspozycji mamy coraz więcej skutecznych metod usuwania zbędnego owłosienia.

Bezpieczna depilacja, czyli jaka?

Na początek musimy zdecydować się jak wiele owłosienia chcemy usunąć. Depilacja hollywoodzka, to usunięcie wszystkich włosków z okolic intymnych, także z pośladków. Depilacja brazylijska, to pozostawienie zalotnego paseczka z równo przyciętych włosków. Depilacja francuska to trójkącik z owłosienia. Możemy też postawić na klasykę. Wtedy usuwamy owłosienie z pachwin. Resztę włosków przycinany na odpowiednią długość.

Kolejna sprawa to metoda depilacji. Mamy ich do wyboru przynajmniej kilka. Na jaką się zdecydować? Na początek zastanówmy się nad kilkoma sprawami. Po pierwsze na jak szybkim efekcie nam zależy. Po drugie ile możemy zapłacić. Po trzecie, jak dużą mamy odporność na ból.

Jeżeli interesuje nas Depilacja bikini za pomocą czy wosku, to na początek warto wybrać się do sprawdzonego gabinetu kosmetycznego. Nie bójmy się zadawać pytań, nawet jeśli będą się one wydawać błahe. Specjalistka bez problemu rozwieje nasze wątpliwości. Przed depilacją postarajmy się rozluźnić, dzięki temu usuwanie zbędnego owłosienia będzie zdecydowanie mniej bolesna. Możemy też zażyć delikatny środek przeciwbólowy.

Jeśli zależy nam na naprawdę długotrwałym efekcie, to warto rozważyć na depilację bikini za pomocą lasera. Warto jednak zaznaczyć, że w ten sposób nie usuniemy owłosienia w czasie jednego zabiegu. Zazwyczaj potrzeba kilku, a nawet kilkunastu wizyt w gabinecie kosmetycznym. Po drugie depilacja laserowa jest dosyć kosztowna. Dlatego warto zaplanować taki wydatek w naszym domowym budżecie.

Marzy ci się błyskawiczny efekt za kilka złotych? W tym przypadku najlepsza będzie maszynka. Pamiętajmy jednak żeby zawsze starannie dezynfekować ostrze. Po drugie nigdy nie gólmy się pod włos. W innym przypadku możemy nabawić się podrażnień czy wrastających włosków.