Czy powiększanie ust jest bezpieczne?

Powiększanie ust jest zabiegiem, który nie wymaga specjalnego przygotowana, dlatego też jest tak popularny wśród kobiet, jak i mężczyzn. Dobrze jest zatem bliżej poznać zalety tego zabiegu oraz to, jak jest on wykonywany.

Czy powiększanie ust jest bezpieczne?

Jest to bezpieczny zabieg, który jest przeprowadzany w miejscowym znieczuleniu. Przed użyciem specjalnych narzędzi do powiększania ust lekarz znieczula kremem usta pacjent. Dobrze jest też wspomnieć, że w razie, gdyby pacjent dalej czuł dyskomfort, to można użyć też znieczulenia stomatologicznego. Dlatego też jest to zabieg praktycznie bezbolesny i bezpieczny.

Ile trzeba czekać na efekty po powiększaniu ust?

Wszystko zależy od tego, czy jest to pierwszy zabieg, czy też kolejny. Z reguły jednak pierwsze efekty są już widoczne tuż po zabiegu, dzięki czemu powiększanie ust jest tak popularne. Dobrze jest też wspomnieć, że efekt ten może się utrzymać od sześciu miesięcy do roku. Po tym czasie można ponowić zabieg.

Czy są jakieś przeciwwskazania do powiększania ust?

Przede wszystkim nie można wykonywać powiększania ust w ciąży oraz wtedy, kiedy karmi się piersią. Dobrze jest też nie powiększać ust, gdy ma się cukrzycę lub inne infekcje, o których trzeba poinformować lekarza. Wówczas lekarz w klinice będzie decydował o tym, czy pacjent może powiększyć usta.

Gdzie wykonywać powiększanie ust?

Dobrze jest wybrać doświadczonych lekarzy w nowoczesnych klinikach, dzięki czemu zabieg ten będzie odbywał się szybko i bezboleśnie. Świetnym miejscem jest https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/. Można tutaj wykonać zabieg powiększania ust, który trwa do godziny i jest robiony przy użyciu najnowszej technologii.

Warto pamiętać, że powiększanie ust jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, jednak trzeba go wykonywać tylko u doświadczonych lekarzy. Dzięki temu będzie pewność, że przez cały czas pacjent będzie miał odpowiednią opiekę i w razie potrzeby zostanie mu udzielona szybka i profesjonalna pomoc. Co ważne, to tego rodzaju zabieg można podarować też swoim najbliższym w prezencie na święta.