Zmysłowa bielizna damska w różnych wersjach

Producenci bielizny oferują przeróżne ich wersję. Można wymienić np. bieliznę sportową, intymną, ślubną, bieliznę przeznaczoną dla młodych mam.

Szczególnym rodzajem jest zmysłowa bielizna damska. Zawsze wykonana jest ze szczególną starannością, zazwyczaj ozdobiona delikatnymi koronkami ,tiulami i różnymi prześwitami. Niewątpliwie powinna być wygodna i zapewnić komfort podczas użytkowania. Kolejną ważną cechą jest jej wygląd, powinna być atrakcyjna i podkreślać walory sylwetki.

Różne elementy bielizny kobiecej

Niewątpliwie podstawą kobiecej intymnej bielizny są biustonosze oraz majtki. Biustonosze mogą występować w przeróżnych wersjach: usztywnione koronkowe, pełne nisko zabudowane, push-up, biustonosze, balkonetki, biustonosze sportowe. Niektóre z nich mają klasyczny wzór są gładkie bez jakichkolwiek zdobień, istnieje również wiele modeli, które wykonane są w większości z koronek, haftów, czasem posiadają nawet drobne zdobienia w postaci koralików. Majtki również mogą posiadać klasyczną postać lub też bardziej wyrafinowane form np. w postaci stringów.

Odważna, zmysłowa bielizna damska

Ciekawą propozycja dla odważnych kobiet są body w przeróżnych fasonach. Można zakupić je w gładkiej wersji, jak również całkowicie wykonane z koronek. Kolejnym modelem jest bodystockings, który osiągnięto w wyniku połączenia body o otwartym kroku z pończochami. Bielizna seksowna damska może właśnie występować w formie bodystocking. Wersja ta zakrywa sporą część ciała, jednakże tak naprawdę bielizna ta jest prawie przeźroczysta. Bardzo dobrze podkreśla walory figury i dopasowuje się do niej.

Koronkowa bielizna intymna

Bielizna koronkowa występuje w przeróżnych wersjach kolorystycznych, od kolorów pastelowych, bieli po bardzo mocne, intensywne odcienie. Niewątpliwie kolor biały bielizny jest tradycyjnym, a zarazem bardzo popularnym. Pięknie prezentuje się na każdym odcieniu skóry. Białe koronki nigdy nie wyjdą z mody.

Ciekawą opcją są również odcienie kremowe, które nawiązują do koloru ciała. Takie naturalne barwy są szczególnie brane pod uwagę. Wiele pań decyduje się również na odważne zestawienia, polecana jest np.głęboka czerwień, czy krwista czerwień, które podkreśli zmysłową bieliznę. Idealnie nadaje się na romantyczne wieczory, zwłaszcza dla osób, które gustują w tego typu propozycjach. Można zakupić również bieliznę wielokolorową, gdzie np. z czarną koronką zestawione są z kremowe wstawki, konfiguracji może być naprawdę wiele. Bielizna seksowna damska ma różne odsłony.