Gdzie kupić oryginalny pierścionek z tanzanitem?

Tazanit to jeden z najbardziej docenianych, wyróżniających się intrygującą barwą kamieni szlachetnych. Nie bez powodu jest więc stosowany jako element biżuterii. Kolczyki czy pierścionek z jego dodatkiem będą prezentowały się niezwykle oryginalnie i skutecznie dodadzą pewności siebie. Gdzie kupić oryginalną biżuterię z tanzanitem?

Tanzanit – wyjątkowy kamień szlachetny

Tanzanit bywa mylony z szafirem. Początkowo nawet został za niego uznany i nazwany szafirem Meru. Swoją dzisiejszą nazwę zawdzięcza miejscu odkrycia: Tanzanii. To obardzo oryginalny, ceniony na całym świecie kamień, który zyskał na popularności Elisabeth Tylor, która chętnie nosiła go jako ozdobę. Z natury tanzanit ma brązową lub szarą barwę, jednak po przeróbce łatwo uzyskać mocno niebieski, ciemny kolor. Popularnym efektem jest także tak zwane kocie oko.

Ozdoba dla lubiących oryginalne detale: pierścionek z tazanitem

Jak dodać klasy nawet prostej, codziennej stylizacji? Klucz to sukcesu to odpowiednio dobrana biżuteria. Wystarczy drobny detal, który będzie przykuwał wzrok, żeby outfit nabrał klasy/Jedną z osób, które z pewnością przypadną do gustu wielbicielce nietypowych drobiazgów, jest pierścionek z tanzanitem. To biżuteria niezwykle cenna, oryginalna, nietuzinkowa. Pasuje właściwie do każdego stylu: od klasycznego, przez minimalistyczny, po nowoczesny. Kamień przykuwa uwagę fakturą i odcieniem, jest kojarzony z luksusem i doskonałym gustem. Pierścionek z tanzanitem będzie przykuwał wzrok, podkreślał piękno dłoni i skutecznie dodawał pewności siebie. Stanie się detalem, który natychmiast wyróżni z tłumu.

Gdzie szukać wymarzonego pierścionka zdobionego tanzanitem?

Pierścionek z tanzanitem to bardzo szlachetna biżuteria. Bywa zatem niedostępna w pierwszym lepszym sklepie z dodatkami dla kobiet. Poszukując oryginalnego pierścionka z tym kamieniem szlachetnym i licząc na wysoką jakość wykonania, najlepiej wybrać się do dobrego, cieszącego się renomą salonu jubilerskiego. Najlepiej wybierać pierścionki ze szlachetnych materiałów: srebra, złota platyny. Wtedy zarówno obrączka, jak i kamień przetrwają przez lata, nie tracąc swojego piękna. W zakładzie jubilerskim można liczyć także na poradę jubilera – ten poinformuje o właściwościach materiału, doradzi, pomoże dobrać rozmiar.

Pierścionek z tanzanitem znajdziesz w Salonie jubilerskim LARU.