Ekskluzywna bielizna – po ubiór pod spodem też ma znaczenie

Jeśli wybieramy piękną elegancką sukienkę lub komplet spodni i bluzki, chcemy aby z tym co widać na zewnątrz współgrało również to, co jest niewidoczne dla oczu, a więc ekskluzywna bielizna. Delikatne koronki, a także doskonałej jakości naturalne materiały i tworzywa sztuczne tworzą prawdziwe dzieła sztuki, które doskonale podkreślają piękno kobiecej urody.

Ekskluzywna bielizna damska – koronkowe komplety

Braletki damskie w połączeniu z majtkami typu thongi, tworzą klasyczne i pasujące połączenie, zwłaszcza jeśli zestawi je się odpowiednio kolorystycznie. Thongi są wyborem dla tych kobiet, dla których stringi to za dużo, a chciałyby nieco uwydatnić pośladki. Takie modele, a także modele typu tanga lepiej sprawdzają się do dopasowanych sukienek i nie odznaczają tak jak figi, a przy tym nie ma dyskomfortu, jak w przypadku stringów. Producent bielizny damskiej rekomenduje takie majtki również do gorsetów, przez co cała sylwetka nabierze właściwych proporcji, a wszystkie niedoskonałości zostaną ukryte.

Ekskluzywna bielizna damska – biustonosze typu plunge do głębokich dekoltów

Zdarza się, ze wybierając suknię wieczorową decydujemy się na taką, która posiada głębokie wycięcie z przodu. Wtedy pojawia się pytanie, jaki biustonosz najlepiej do niej wybrać. Producent bielizny damskiej rekomenduje biustonosze typu plunge, które mają specyficzną budowę. Lekko ścinane miski, pas pod piersiami jak w bralecie, a także głębokie wycięcie w kształcie V, które sięga aż do dolnej części pasa od biustem, tworząc efektowny dekolt. Oczywiście jest to stanik, który najlepiej sprawdzi się dla kobiet, które mają małą i średnią wielkość miseczki. Dla tych, które mają miseczki D i większe konieczna jest inwestycja w biustonosze, które są zabudowane, jednak doskonale podkreślają kształt biustu i podtrzymują go. Sprawdzają się tu szerokie i wygodne ramiączka, które podtrzymują całą konstrukcję. W tym wypadku nie jest wskazane noszenie takich biustonoszy do wykrojonych kreacji, a wręcz przeciwnie, do tych mocno zabudowanych w górze. Stratę w dekolcie można powetować sobie wybierając dopasowany krój tuby, jeśli chodzi o sukienkę. Może być to również w tym przypadku modne mini podkreślające nogi. Biust jest w takiej sukience bardzo ładnie podkreślony. Oczywiście warto wybierać modele gładkie, które nie będą odznaczały się pod kreacją.