Do czego służy nieśmiertelnik?

Na pewno wiesz, jak wygląda nieśmiertelnik z grawerem, ale czy zdawałeś sobie sprawę z tego, jak wiele ma on zróżnicowanych zastosowań? Jeżeli podarujesz go komuś bliskiemu, możesz być pewien, że zostanie on świetnie wykorzystany, a twoje pieniądze nie pójdą na marne, bo zainwestujesz je w coś praktycznego i użytecznego.

Ciekawy dodatek do stylizacji

W dzisiejszych czasach oryginalność jest w cenie, ale często o nią trudno, gdy w sklepach natrafia się na odzież i dodatki, które noszą już dosłownie wszyscy. Nieśmiertelnik walczy ze schematycznością ubioru. Tworzysz go tak, jak chcesz i nosisz go tak, jak chcesz.

Elementem, który może wyróżnić nieśmiertelnik na tle innych wyrobów biżuteryjnych, jest jego grawer pokrywający blaszkę – sentencja wyrażająca uczucie do drugiej osoby, ważna data lub symbolizująca coś grafika.

Sposób na wyrażenie siebie

Ten grawer łączy się automatycznie z kolejnym zastosowaniem. Nie bez powodu bowiem nieśmiertelniki najczęściej wybierane są przez ludzi, którzy nie chcą podążać za tłumem i pragną wyjść spoza szeregu, odważnie prezentując swoje przekonania czy pragnienia.

Jeżeli szukasz wyjątkowo oryginalnego prezentu dla bliskiej ci osoby, pomyśl o tym, by stworzyć na zamówienie grawerowany nieśmiertelnik i umieścić na nim coś takiego, co będzie ściśle wiązać się z solenizantem.

Oryginalny breloczek

Nie jest jednak powiedziane, że nieśmiertelniki z grawerami muszą być noszone na szyi. A gdyby tak zawiesić je w innym miejscu? To nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych zawieszek. Blaszkę wystarczy przymocować do małego kółeczka, by stworzyć z niej niepowtarzalny breloczek.

Taki dodatek możesz przymocować do pęku kluczy bądź zawiesić na torbie, torebce albo plecaku. Jeżeli dodatkowo umieścisz na blaszce swój numer telefonu, w razie zgubienia bagażu powinieneś szybko go odnaleźć.

Pomysłowy gadżet reklamowy

Nieśmiertelnik z grawerem może też przyjąć formę ciekawego gadżetu reklamowego. Firmy wybijają na nim swoje dane, a następnie wręczają zawieszki potencjalnym klientom spotykanym na różnych eventach i imprezach biznesowych.

Jeżeli sam prowadzisz jakąś firmę, ale nie jest ona zbyt duża, możesz również wykorzystać nieśmiertelniki w roli drobnych upominków dla pracowników. Pokażesz tym sposobem, że masz gest i chcesz zadbać o swoją załogę.

Podziękowania dla promotora dostępne są w ofercie Grawernia.pl.