Kiedy warto zdecydować się na kriolipolizę?

Dzięki osiągnięciom medycyny estetycznej perfekcyjna sylwetka jest w zasięgu ręki. Trzeba tylko wiedzieć, z jakich zabiegów i kiedy korzystać, by osiągać najbardziej zadowalające efekty. Stąd też każdy powinien mieć przynajmniej minimalną wiedzę na temat medycyny estetycznej i jej możliwości. Do czego można wykorzystać kriolipolizę?

Usunięcie problematycznej tkanki tłuszczowej

Nawet osoby o normalnej masie ciała, które regularnie ćwiczą i utrzymują zbilansowaną dietę, mogą mieć problem z pozbyciem się tkanki tłuszczowej z niektórych partii ciała. To naturalne, że z niektórych miejsc np. pelikanów, bryczesów czy pleców, tłuszcz spalany jest opornie i ciężko się go pozbyć.Na szczęście jego problem może rozwiązać zastosowanie kriolipolizy z https://saywowclinic.pl/coolsculpting/. To metoda, która doskonale się sprawdza i daje bardzo szybkie efekty.Niektórzy pacjenci twierdzą, że zmniejszenie obwodu uda czy ramienia zauważyli już po godzinie. Oczywiście tak spektakularny rezultat nie jest pewny. Nie ma jednak znaczenia czy na efekt trzeba poczekać kilka godzin, czy kilka dni. Z pewnością będzie on szybszy niż przy zastosowaniu jakiejkolwiek innej metody.

Modelowanie sylwetki

Nawet po zrzuceniu zbędnych kilogramów można mieć problem z nieproporcjonalną sylwetką. Zbędna skóra, dysproporcje pomiędzy różnymi partiami ciała wymagają interwencji lekarza. W niektórych wypadkach wystarczy przeprowadzić modelowanie sylwetki z wykorzystaniem niskich temperatur.Specjalista może zalecić, które rejony ciała wymagają kontaktu z głowicą emitującą niską temperaturę. To właśnie jej użycie pozwala na szybkie i skuteczne rozbicie tkanki tłuszczowej bez konieczności sięgania po skalpel lub bolesne metody wymagające rekonwalescencji i przyjmowania środków przeciwbólowych. Modelowanie sylwetki z kriolipolizą może być łatwe.