Modne paznokcie na wiosnę

Paznokcie bywają dzisiaj małymi dziełami sztuki , wyrażają kobiecą kreatywność i pomysłowość. Już dawno przestały być tylko dopełnieniem zadbanej dłoni. Są częścią stylu, przysłowiową wisienką na torcie. Modne kolory paznokci w nadchodzącym sezonie będą się mienić różnymi odcieniami pasteli.

Inspiracje na wiosenny manicure

Skąd najlepiej je czerpać? Doskonałym źródłem pomysłów są instagramowe profile gwiazd. Wśród najpopularniejszych warto wymienić takie nazwiska jak: Kylie Jenner i Bella Hadid. Można śledzić relacje z wybiegów. Manicurzystki współpracujące z kreatorami mody dbają o to, by paznokcie pełniły równie ważną rolę jak ubrania i dodatki. Najmodniejsze kolory paznokci w sezonie wiosennym będą się mienić różnymi odcieniami pastelowych barw. Modne kolory paznokci w jasnych tonacjach prezentowane przez modelki w Mediolanie czy Nowym Jorku są świetliste, wykonane z przeźroczystej masy żelowej, zdobione fantazyjnymi wzorami i mozaikami. Trendy wiosenne 2020 roku nawiązują do baśniowej poetyki historii o Małej Syrence i londyńskich klubów z lat sześćdziesiątych.

Jasne odcienie, geometryczne wzory i znaki zodiaku.

Modny kolor paznokci w nadchodzącym sezonie bazuje na bieli. Efekt będzie najlepszy, jeśli przed nałożeniem docelowego koloru pomalujemy je najpierw białym lakierem. Pastelowymi odcieniami żółci, lawendy, mięty, błękitu lub baby blue można pomalować zarówno długie jak i krótkie paznokcie. Dla minimalistek właściwy będzie beż lub jasny róż Do łask wróciły krótkie paznokcie.

To dobra wiadomość dla osób, które nie przepadają za sztucznymi tipsami. Modny kolor paznokci może być prawie niewidoczny! Minimalistyczne, geometryczne wzory, które znajdziemy na Instagramie bez trudu możemy same odtworzyć sprawdzając nasze artystyczne zdolności. Jeśli chcemy zaszaleć z bardziej finezyjnymi wzorami, lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistki. Wśród topowych wzorków na paznokcie w tym sezonie znalazły się znaki zodiaku.

Efekt dymu

Jeśli chcemy wywołać spektakularny efekt na swoich paznokciach warto zapoznać się z robiącym furorę efektem dymu. „Przydymione” paznokcie wyglądają zjawiskowo, a ich wykonanie wbrew pozorom, wcale nie jest takie trudne. Jeśli posiadamy podstawowy zestaw manicurzystki, bez trudu znajdziemy instrukcję ich wykonania. Pamiętajmy, ze najmodniejsze kolory paznokci to te, które zapewnią nam dobry nastrój bez względu na panujące trendy.