Młodsza i piękniejsza cera, czyli zabiegi na twarz, które pozwolą osiągnąć wymarzony efekt

Skóra twarzy każdego dnia jest narażana na działanie szkodliwych czynników. Szczególnie zima to pora roku, która nie służy naszej cerze. To właśnie wiosną warto więc zafundować sobie rewitalizację i odnowienie. Zabiegi kosmetyczne na twarz są wybierane przez coraz większą liczbę kobiet. Nic dziwnego – wiele z nich charakteryzuje się niewielkim kosztem, a efekty mogą być znakomite.

Hit wśród salonów kosmetycznych, czyli kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest wykorzystywany przede wszystkim w celu zatrzymania procesu starzenia się skóry. Substancja ta świetnie radzi sobie z wygładzeniem zmarszczek czy też nieelastyczną skórą. Kwas hialuronowy występują w naszej skórze naturalnie, jednak z wiekiem jest go coraz mniej, przez co skóra jest mniej jędrna i elastyczna. Kwas może być podawany w formie zastrzyków. Nie jest to bardzo bolesny zabieg, więc nie stosuje się nawet znieczulenia. Jest to substancja bardzo bezpieczna, więc praktycznie każdy może się takiemu zabiegowi poddać.

Najnowsze nici liftingujące

Nici liftingujące to preparat wykonany z kwasu polimlekowego oraz kwasu glikolowego. Zabiegi kosmetyczne na twarz z ich wykorzystaniem znacznie ujędrniają skórę. Ich działanie opiera się na wchłanianiu nici przez skórę przez okres nawet półtora roku. Dzięki nim zmarszczki wygładzają się, skóra jest jędrniejsza, wymodelowany zostaje owal oraz kontur twarzy. To zabieg, który chwalą sobie osoby pragnące odmłodzonej cery. Można go wykonać w wielu salonach kosmetycznych, a jego cena waha się między 1000 a 6000 zł.