Uzyskaj zgrabne ciało dzięki kriolipolizie – schudnij bez wysiłku!

Kriolipoliza to innowacyjna technika, która jest szeroko stosowana w medycynie estetycznej na całym świecie. Głównym zadaniem kriolipolizy jest trwałe usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą technik o niskiej temperaturze. Zabieg polega na wykorzystaniu specjalnego urządzenia, które wytwarza zimne powietrze, aby złagodzić nadmiar tłuszczu i umożliwić jego usunięcie. Zabieg może być stosowany w różnych obszarach ciała, takich jak biodra, brzuch, uda, ramiona i talia, a jego skuteczność jest szeroko udokumentowana.

Modelowanie sylwetki

Chociaż najlepsza dieta i regularne ćwiczenia zazwyczaj dają wystarczające rezultaty, czasem nie wystarczają. Na szczęście, do dyspozycji jest wiele nowoczesnych technologii, które mogą pomóc Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Jedną z nich jest zamrażanie tłuszczu za pomocą specjalnych urządzeń, które pozwalają na skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej.

Bezbolesny i nieinwazyjny zabieg zdobywa coraz większą popularność. Zimny masaż próżniowy można wykonać na dowolnej partii ciała. Komórki tłuszczowe charakteryzują się tym, że są bardzo podatne na działanie niskich temperatur. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że można wykorzystać zimno do ich wyeliminowania. Warto wyraźnie zaznaczyć, że podczas zabiegu wszystkie nerwy, mięśnie i skóra są całkowicie bezpieczne.

Ale czy warto skorzystać z zabiegu?

Kriolipoliza pozwala zredukować tkankę tłuszczową o około 30-45%. Skuteczność zabiegu w dużym stopniu zależy od metabolizmu pacjenta. Aby zwiększyć efektywność zabiegu najlepiej rozejrzeć się za profesjonalną kliniką, która posiada nowoczesne głowice chłodzące. Godna polecenia jest przede wszystkim klinika Say WOW (https://saywowclinic.pl/coolsculpting/), która korzysta z rewelacyjnej głowicy CoolAdvantage.

Kriolipoliza przynosi najlepsze rezultaty na najbardziej newralgicznych obszarach ciała. Mowa tutaj przede wszystkim o brzuchu i udach, które są zmorą wielu kobiet. Głowica CoolAdvantage jest bardzo elastyczna i mobilna, dzięki czemu można wykonać zabieg nawet na trudno dostępnych partiach ciała.

Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią powinny unikać tego zabiegu. Osoby zmagające się z chorobami wątroby oraz z zaburzeniami krążenia powinny mieć szczególną ostrożność. Zabieg wykonywany jest bezpośrednio na skórze, dlatego nie może na niej być żadnych ran ani infekcji.