Kto może przeszczepić włosy?

Czym jest przeszczep włosów? Jest to seria zabiegów, dzięki którym w miejscach wyłysiałych na nowo mogą rosnąć włosy. Z metody tej z roku na rok korzysta coraz więcej pacjentów obu płci.

Przeszczepianie włosów Warszawa

Nie ma bardziej skutecznego sposobu na przywrócenie wzrostu włosów aniżeli przeszczep. Pacjent, który podda się leczeniu, już po kilku zabiegach może odczuć różnice. Zabieg ten wykonywany jest w celu zwiększenia ilości włosów tam, gdzie nie ma ich wcale już niewiele. Pacjentowi pobiera się włosy z głębokiej warstwy skóry głowy, karku lub innego miejsca, w których się one znajdują. Następnie są one przeszczepianie w miejsca wyłysiałe. Przeszczepy włosów warszawa to szansa na przywrócenie dawnego wyglądu.

Skuteczna metoda

Warto nadmienić, że połowa ludzkości ma problem z łysieniem. Co więcej, dotyczy to nie zarówno mężczyzn, jak i kobiet, mimo tego, że najczęściej kojarzone jest to z problemem niedotykającym płci pięknej.Osoby, które mają problem z łysieniem, próbują wielu sposobów na przywrócenie włosów na głowie. W sklepach, drogeriach czy aptekach dostępne są preparaty, które w magiczny sposób mają przywrócić wzrost włosów. Jedynym skutecznym sposobem na przywrócenie włosów jest poddanie się zabiegom przeszczepu.

Przeszczepianie włosów Warszawa

Na problem łysienia skarżą się pacjenci obu płci. Dla wielu z nich jest to problem przykry, który powoduje również złe samopoczucie. Medycyna estetyczna, dzięki temu, że cały czas się rozwija, pozwala w szybki sposób przywrócić włosy. Wystarczy kilka zabiegów, aby na nowo cieszyć się gęstymi włosami. Warto nadmienić, że najczęściej pacjenci mają problem z łysieniem androgenowym, które powoduje zahamowanie wytwarzania włosów w mieszkach włosowych. Mimo tego, że ten typ łysienia to problem mężczyzn może on również występować u kobiet.

Co wywołuje łysienie?

Łysienie u mężczyzn spowodowane jest wzrostem poziomu dihydrotestosteronu, czyli pochodnej testosteronu. Ma on ogromny wpływ na zmniejszanie mieszków włosowych, które są osłabione i mają problem z produkcją nowych włosów. Przeszczepy włosów Warszawa to seria zabiegów, dzięki którym na nowo można poczuć się pięknym i atrakcyjnym. Jak wiadomo, nie jest tylko problem czysto estetyczny. Wielu pacjentów poddaje się takim zabiegom, ponieważ brak włosów ma silny wpływ na ogólne samopoczucie i psychikę.