Ile trzeba zapłacić za solidny stół do masażu?

Przeglądając oferty sklepów, w których można znaleźć różnego rodzaju stoły do masażu klienci często nie wiedzą, na który model się zdecydować. Jak się bowiem okazuje w praktyce, wybór jest tak duży, że trzeba koniecznie zapoznać się z wieloma stołami, by wybrać ten odpowiedni model dla siebie. Jaki stół będzie więc najlepszy? Ile kosztuje taki profesjonalny, solidny model?

Stoły drewniane i aluminiowe

Najczęściej klienci decydują się na stoły aluminiowe i drewniane, które doskonale sprawdzają się w gabinetach masażystów, w gabinetach rehabilitacyjnych oraz w salonach SPA &Wellness. Ceny takich stołów zaczynają się od około 1600 zł, a najdroższe kosztują nawet i kilka tysięcy złotych. Jeżeli jednak chce się otworzyć profesjonalną działalność i oferować dobrej jakości usługi, to odpowiedni stół jest podstawą.

Wielkość, waga, wykonanie ma w tym przypadku olbrzymie znaczenie. Specjalistyczne produkty najczęściej wybierane są do miejsc, w których powinno się stawiać tylko na fachowe wyposażenie. Dlatego też najlepszą opcją w tym przypadku będą produkty pochodzące od doświadczonym, nowoczesnym firm, które starają się tworzyć stoły do masażu naprawdę solidne i niezawodne. Dzięki temu posłużą one klientom przez wiele lat w niezawodnym stanie.

Na co warto zwrócić uwagę kupując odpowiedni stół do masażu?

Klientom zależy przede wszystkim na tym, by stoły do masażu były funkcjonalne i praktyczne. Ilość opcji w nowych modeli jest wręcz nieograniczona. Przede wszystkim warto więc zwrócić uwagę na to, czy dany stół posiada stabilną mocną konstrukcję oraz jak bardzo wytrzymały jest.

Trzeba również pamiętać o tym, by stół był łatwy w obsłudze. Klienci powinni wybierać więc modele posiadające kółka, dzięki czemu będzie można go bez problemu przewieźć wprost do klienta. Ważną kwestią jest również estetyka. Zaokrąglony model, który można regulować na wysokości i szerokości to zdecydowanie najlepsze łóżko, które wybierane jest przez większość osób.

Ile warto wydać na porządny stół do masażu?

Tak naprawdę klienci powinni znaleźć model, który będzie dostosowany do ich potrzeb, a nie tylko zwracać uwagę na jego cenę. Przeważnie jednak trzeba się nastawić na wydatek rzędu od około 1600 zł do nawet 4000 zł.

Stoły do masażu dostępne są w ofercie beautysystem.pl.