Z czego wykonuje się bieliznę erotyczną?

Choć ładne komplety bielizny nocnej wykonuje się z bawełny, to jednak nie jest to coś, co kojarzy się z bielizną erotyczną. W tym przypadku materiały wykonania są zwykle inne, już same w sobie kojarzą się z intymną, ale zarazem pikantną sferą życia. Z czego zwykle wykonuje się bieliznę erotyczną?

Skóra i lateks

Bielizna erotyczna wykonana ze skóry i lateksu często kojarzy się z BDSM i nie bez powodu – rzeczywiście w tym typie seksu jest to materiał stosowany najczęściej. Nic dziwnego – skóra i lateks są seksowne, pomagają modelować sylwetkę i od dawna znajdują zastosowanie w bieliźnie erotycznej.

Oczywiście fakt zakupu bielizny ze skóry lub lateksu nie wiąże się jednoznacznie z chęcią uprawiania seksu BDSM – bielizna erotyczna to tylko bielizna, ma być ładna, kusić, ale nie jest automatyczną zgodą na wszystko.

Koronki i siateczki

Bielizna erotyczna z koronek i siateczek również jest bardzo popularna. Nic dziwnego – ten typ materiału mocno działa na wyobraźnię, ponieważ równie wiele zakrywa, co odkrywa. Bardziej wyzywające zwykle są siateczki (szczególnie w przypadku bodystockingu), ale generalnie łatwo znaleźć taki strój z koronek i siateczek, który będzie odpowiadał potrzebom i temu, jak chce się wyglądać.

Wprawdzie skóra i lateks lepiej nadaj się do modelowania sylwetki, to i w przypadku koronek i siateczek może znaleźć bieliznę pełniącą tę funkcję. Przede wszystkim wspomniany już bodystocking, ale także innego typu body mogą się w tym przypadku sprawdzić. Pomagają także kobietom, które czują się w łóżku mniej pewnie z powodu rozstępów, blizn czy fałdek – nawet koronkowa tkanina zakryje je i odwróci uwagę od tego, co nosząca kobieta uznaje za brzydkie w sobie.

Połączenia materiałów

Bieliznę erotyczną można wykonać z różnych materiałów, ale także ich połączeń. Skóra, lateks oraz koronki są zestawieniem oczywistym i stosunkowo prostym, ale nie jedynym, można szukać także mniej typowych rozwiązań.

Bielizna erotyczna może być wykonana z bawełny i zyskać swój status dzięki seksownym wstawkom z koronek w newralgicznych miejscach. Satynowe koszule nocne od wielu lat cieszą się popularnością, a najczęściej łączy się je z koronkowymi dodatkami. Możliwości jest mnóstwo.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna erotyczna.