Czym się charakteryzuje suknia ślubna w stylu boho?

Mawia się, że kobieta tylko raz w życiu doskonale wie, w co się danego dnia ubierze. Jest to dzień ślubu. Jednak zanim to nastąpi, każdą przyszłą Pannę Młodą czeka bardzo ważny wybór tej jednej jedynej sukni spośród gąszczu ofert salonów ślubnych. Zanim dokona się wyboru, warto zastanowić się nad stylem.

Jakie suknie ślubne są obecnie najchętniej wybierane przez przyszłe Panny Młode?

Mimo iż wystawne suknie typu księżniczka czy syrenka wciąż są bardzo często wybierane przez przyszłe Panny Młode, to wbrew pozorom wiele pań decyduje się na coś bardziej skromnego, subtelnego i zwiewnego. Obecnie ogromną popularnością cieszą się śluby w stylu rustykalnym i boho.

Skromne uroczystości w gronie najbliższych osób to coraz częściej napotykany trend. Wystrój sali weselnej i ubiór Państwa Młodych zazwyczaj nawiązują wówczas do natury, zwiewności i delikatnego, artystycznego nieładu. Jak wybrać suknię boho, pasującą do takiego wesela?

Czym charakteryzuje się suknia ślubna boho?

Sukienka ślubna boho charakteryzuje się przede wszystkim zwiewnością i nawiązaniem do natury. Takie suknie powinny być dopasowane do sylwetki Panny Młodej. Bardzo często posiadają delikatne, koronkowe zdobienia lub niespotykany deseń.

Skromność i redukcja wszelkich ozdobników do minimum to wyznacznik stylu boho. Nawiązuje on do artystycznej bohemy i jest stosunkowo łatwy i luźny jeśli chodzi o organizację. Dominujące kolory wesela w stylu boho to biel, pastele oraz barwy ziemiste.

Jakie dodatki i strój Pana Młodego pasują do stylu boho?

Suknia ślubna boho najlepiej komponuje się z niemalże niewidocznym makijażem, nieco chaotycznym wiankiem z polnych kwiatów na głowie i skromnym bukiecikiem. Taka Pani Młoda pomimo minimalizmu będzie prezentowała się pięknie i niewinnie. Mimo skromności styl ten potrafi zachwycić i odebrać mowę gościom.

Jak powinien zatem wyglądać Pan Młody, aby idealnie pasować do delikatnej i skromnie wyglądającej przyszłej żony? Najlepiej sprawdza się w tym przypadku szary garnitur z kamizelką w kontrastującym kolorze. Doskonale pasują tu również szelki. Panowie mają pole do popisu i mogą wybierać naprawdę luźne dodatki, które z pozoru do siebie nie pasują. Sukienka ślubna boho będzie idealnym tego dopełnieniem.